کادوهای مناسب متولدین اردیبهشت

کادوهای مناسب متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت به دلیل رمانتیک بودنشان گل طبیعی و وسایل تزیینی مانند تابلو و قاب عکس گزینه‌ی خوبی برای آنهاست.کیف و کیف پول، دوربین، کتاب و سهام و سکه باعث خوشحالی متولد اردیبهشت می‌شود. برای کادوپیچی هدیه متولد اردیبهشت سلیقه‌ی لازم را به خرج دهید تا هدیه‌تان ظاهر شیک و خوشایندی داشته باشد.

متولدین این ماه صبر زیادی دارند بنابراین تا می توانید برای هدیه خود بهترین کادو و تزیینات را انجام دهید زیرا در باز کردن کادو عجله ای ندارند و به کادو آن دقت می کنند. متولد اردیبهشت عاشق بوی و عطر طبیعی است برای او گل های طبیعی می توانید بعنوان هدیه دهید.
زیورآلات، کیف، وسایل دیجیتال نیز آن ها را خوشحال خواهد کرد. از آن جایی که متولدین این ماه افراد رمانتیکی هستند پیشنهاد می کنم برای کادو دادن مراسمی به یاد ماندنی را ترتیب دهید.

کم توقع بودن از خصوصیات متولدین اردیبهشتی است، این یعنی اینکه شما نیازی نیست برای هدیه به متولدین ماه اردیبهشت به سراغ گران ترین هدایا بروید و می توانید طبق هر آنچه که در توان دارید برای متولد اردیبهشت کادو بخرید. آن ها کمتر به مبلغ یک هدیه توجه می کنند و مهم تر از این ها به نفس کار شما اهمیت می دهند و خود هدیه دادن برایشان ارزشمند است.

کادو به متولدین اردیبهشت - کادوهای مناسب متولدین اردیبهشت

حتی نوشتن یک نامه محبت آمیز به عنوان هدیه از نظر آن ها قابل قبول است و آن ها را سر ذوق می آورد و بی خود نیست که اکثر شعرا، نویسندگان و هنرمندان ایرانی و خارجی اردیبهشت ماهی هستند زیرا روح لطیف شان کتاب و هنر را خوب می شناسد. پس شما می توانید یک کتاب به عنوان هدیه برای متولدین ماه اردیبهشت در نظر بگیرید که موضوع آن می تواند یک مجموعه شعر و یا یک  راهنما در زمینه حرفه و شغل آن ها باشد، در هر صورت آن ها با روی گشاده آن را می پذیرند و با علاقه مطالعه می کنند. همچنین اگر به آن ها یک تابلو نقاشی یا یک اثر هنری هدیه دهید با کمال میل و خوشحالی از شما می پذیرند، زیرا آن ها ذاتا هنردوست هستند.

اردیبهشت ماهی ها چه مرد و چه زن نسبت به متولدین دیگر ماه ها احساسی تر هستند و همین روحیه، آن ها را لطیف و مهربان می کند. بنابراین در انتخاب هدیه برای متولدین ماه اردیبهشت دنبال هدایایی باشید که احساس لطیف متولدین این ماه را برانگیزد. آن ها عاشق گل هستند و از بودن در طبیعت لذت می برند. پس دوست یا آشنای اردیبهشتی شما حتی با یک شاخه گل زیبا، خوشحال خواهد شد. می توانید به او یک گلدان گل که حاوی گل خاص و کمیابی است به او هدیه دهید و ببینید که چقدر با علاقه سالها از آن مراقبت می کند.

اردیبهشتی ها عاشق موسیقی هستند پس می توانید ابزارهای موسیقی موردعلاقه شان را به آن ها هدیه دهید و یا بلیط کنسرت خواننده محبوب شان را به او هدیه کنید. آن ها علاقه خاصی به عکاسی دارند و دوست دارند همیشه از خود و محیط اطراف شان عکس هایی خاص و زیبا ثبت کنند، بنابراین دوربین عکاسی نیز یکی از هدایایی است که آن ها را بسیار خوشحال و هیجان زده می کند.

اگر به فکر خرید لباس و یا کیف و کفش برای یک متولد اردیبهشت ماهی هستید، توصیه ما این است که کمی با دقت هدیه خود را انتخاب و خرید کنید. چرا که متولدین این ماه از آن جایی بسیار خوش سلیقه هستند همیشه نسبت به لباس و کفشی که می پوشند حساسیت به خرج می دهند و در صورتی که هدیه شما با سلیقه آن ها همخوانی نداشته باشد ممکن است این هدیه چندان خوشایند آن ها نباشد، اگرچه برای ناراحت نشدن شما، در ظاهر از این هدیه ابراز خوشحالی می کنند. بهتر این است به جای خرید لباس یا کیف و کفش برای متولد اردیبهشت به سراغ خرید هدیه ای دیگر باشید.

یکی دیگر از خصوصیات متولدین اردیبهشت این است که آن ها عاشق انواع غذاها و تنقلات هستند و اصولا دوست دارند همه غذاها را تست کنند و از هیچ کدام بی نصیب نمانند. احتمالا خوش خوراک بودن دوست یا آشنای اردیبهشتی خود را به یاد می آورید. پس برای هدیه دادن می توانید او را به یک رستوران شیک ببرید و به صرف غذای دلخواهش مهمان کنید و بعد از هدیه خود رونمایی کنید. این می تواند تا مدت ها در خاطر یک اردیبهشتی باقی بماند و از آن همیشه یاد کند. اگر دست پخت خوبی دارید می توانید خودتان غذا یا شیرینی خاص و مورد علاقه اش را تدارک ببینید و به او هدیه دهید.

اردیبهشتی ها اصولا از هر آن چه که حس زیبایی را القا کند به آن توجه می کنند و به همین دلیل نیز، همیشه سعی می کنند نزد دیگران زیبا به نظر برسند. آن ها از بهترین شامپوها برای حفاظت و خوش فرم شدن موهای سرشان استفاده می کنند و به طراوت و زیبایی پوست شان اهمیت می دهند و معمولا برای زیبا شدن اندام خود به ورزش روی می آورند. بنابراین شما می توانید انواع هدایایی که بتواند به زیبایی و شادابی آن ها کمک کند به او هدیه بدهید. آن ها علاقه خاصی به عطر دارند و معمولا چند عطر خوشبو برای خود دارند با این حال اگر به او عطر هدیه دهید باز هم با خوشحالی آن را می پذیرند.

( بازدید 5,709 بار, 3 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange