کادوهای مناسب متولدین مرداد

برای پیدا کردن کادو مناسب متولدین مردادماه بهتر است اول با خصلت‌های مشترک متولدین این ماه آشنا شوید و نسبت به خانم و آقا بودن شخص موردنظرتان و همچنین نوع رابطه‌تان انتخاب مناسبی داشته باشید.

سمبل ماه مرداد، شیر است و همان‌طور که میدانید شیر مظهر قدرت و ریاست است به همین دلیل متولدین ماه مرداد بسیار دوست دارند مرکز توجه باشند و جذابیت برایشان بسیار بااهمیت است پس باید کادویی را مدنظر قرار دهید که شیک و خاص باشد و جلب‌توجه کند.

متولدین مردادماه دوست دارند هدیه‌شان کادوپیچی زیبایی داشته باشد و طرز رفتار و هدیه دادن نیز برایش بسیار حائز اهمیت است. آن‌ها دوست دارند که حس کنند سلیقه‌شان را مدنظر قرار داده‌اید و کادویی خاص و ویژه برایشان در نظر گرفته‌اید.

راهنمای خردی مرداد ماهی - کادوهای مناسب متولدین مرداد

سنگ ماه متولدین مرداد

سنگ یاقوت و زبرجد از مهم‌ترین سنگ‌های این ماه هستند که خاصیت افزایش انرژی مثبت و آرامش را برای متولدین مردادماه دارد. شما میتوانید از این سنگ در گردنبند، گوشواره، دستبند، انگشتر و حتی گاهی روی وسایلی مانند گل سینه یا تسبیح تعبیه کرده و تقدیم شخص مردادماهی‌تان کنید.

سفر

متولدین این ماه عاشق سفر کردن و گشت‌وگذار در طبیعت هستند و از تجربه مکان‌های جدید به وجد می‌آیند. شما میتوانید با خرید بلیت سفر یا حتی تهیه لوازم مسافرت مانند چمدان، قطب‌نما، نقشه و … آن‌ها را هیجانی کنید.

شکلات

مردادماهی‌ها عاشق شکلات هستند و شما با خرید کیک‌های شکلاتی، تنقلات شکلاتی آن‌ها را به وجد بیاورید.

گل

گل می‌تواند هر شخصی را خوشحال کند ولی فراموش نکنید برای به شیر دسته‌گل بهتر از یک شاخه گل است.

در کل می‌توان گفت متولدین این ماه از شخصی‌سازی کردن کادو بسیار استقبال می‌کنند  زیرا حس ارزشمندی به آن‌ها القاشده و چون آن‌ها طالب توجه هستند، بسیار هیجان‌زده خواهند شد.

( بازدید 125 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange