10 کادوی مناسب آقایان

10 کادوی مناسب آقایان

اگر به دنبال یک هدیه مناسب برای همسرتان هستید و زمان کافی برای فکر کردند ندارید، یهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید. در این بخش به 10 کادوی مورد پسند اکثر آقایان می پردازیم.

10 کادوی مناسب آقایان - 10 کادوی مناسب آقایان

1/ کیف پول: کیف پول برای آقایانی است که بیشتر به فکر پول تو جیبی‌شان هستند. این کیف در مدل‌های پالتویی و جیبی بوده و دارای جنس چرم گاوی و دارای ماندگاری بالا است.

2/ کنسول بازی: بیشتر مردان عاشق بازی هستند! اگربه دنبال هدیه‌ای گران اما ماندگار برای دوستتان یا شوهرتان هستید، خرید یک کنسول بازی با بازی‌های مخصوصش می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای باشد.

3/ ریش‌ تراش: ممکن است کمی پیش و پا افتاده به‌نظر برسد اما این هدیه نیاز همیشگی یک مرد است و با دادن آن، او را خرسند می‌کنید چون به فکرش بوده‌اید.

4/ دستبندی از جنس عشق: یک دستبند چرمی مردانه است که بر روی آن یک پلاک نقره دست‌ساز قرار گرفته است. این دستبند دارای مدل‌های مختلفی است و سمبلی که روی آن انتخاب می‌کنید، نشان‌دهنده‌ی شخصیت مقابل است. این دستبند می‌تواند ماندگارترین هدیه برای دوستتان یا شوهرتان باشد.

5/ یک بلیط مخصوص: اگر دوستتان عاشق یک خواننده است پس بهترین کادو را برایش پیدا کرده‌اید! با خرید بلیط کنسرت از خواننده موردعلاقه‌اش، او را به صورت هیجان‌انگیزی غافلگیر کنید!

6/ برای مردانِ عشقِ سیگار: شخص مقابل‌تان سیگار می‌کشد و عاشق دود است؟ اگر به فکر ترک کردن آن نیست پس با یک زیرسیگاری یا فندک او را خوشحال کنید.

7/ هدست: این هدیه برای آقایانی که زیاد با موبایل صحبت می‌کنند یا به آهنگ گوش می‌دهند بسیار مناسب بوده و نشان دهنده توجه شما به آن‌هاست.

8/ یک بلوز هیجان‌انگیز: اگر زیاد اهل خرج کردن نیستید، یک بلوز بردارید و با دیدن چند فیلم آموزشی، سمبل یا صورت شخص مقابلتان را روی بلوز چاپ کنید. چه بلوز هیجان‌انگیزی!

9/ عطر: اگر به عطر شخص مقابلتان اهمیت می‌دهید و از خرج کردن هراسی ندارید، یک عطر مردانه به سلیقه خودتان می‌تواند انتخابی عالی باشد!

10/ ساعت: زمان برایش مهم است؟ یک ساعت به او هدیه دهید تا هر زمانی که به آن نگاه کرد شما را به یاد بیاورد.

( بازدید 36 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange