احیای کادو

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که کادویی را که دوستش نداشته‌اید را گرفته باشید و یا اصلاً آن کادو مناسب شما نبوده است و در کمد رهاشده است. درواقع آن کادو ورد ظلم واقع‌شده و شما انرژی مثبتی را، راکد کرده‌اید، انرژی هدیه ته کمد شما منتظر است که روزی نوبتش شود تا مورداستفاده قرار بگیرد.

در سال‌های اخیر اوضاع اقتصاد جهانی دچار مشکل شده است و گذران زندگی سخت است، دیگر نمی‌توان مانند گذشته، برای کمک به دیگران هزینه کرد بلکه اشخاص به فکر آن هستند که مشکلات خودشان را حل کنند و زندگی گذشته خود را حفظ کرده و برای بهبود آن تلاش کنند. از طرف دیگر انرژی‌های نهفته‌ای در این دنیا وجود دارد که با به حرکت درآوردن آن‌ها می‌توان اوضاع را کمی بهتر کرد و آن انرژی، کادوهای ازیادرفته است.

یکی از رسومات بسیار زیبا و پسندیده کشور ایران کمک به همنوع است. در سال‌های دور این کمک‌ها به‌صورت غیر نقدی بود اما امروزه اکثراً به‌صورت نقدی شده است. این فعالیت به اسامی مختلفی مانند صدقات، خیرات، ذکات و… انجام می‌گیرد.

احیا کادو - احیای کادو

بسیار پسندیده است که این سنت زیبا را دوباره به شکل و شمایل سال‌های قبل برگردانیم و در این روزگاری که همه درگیر مشکلات هستند، پول و زمان کافی برای کمک به دیگران را ندارند را احیا کنیم.

از کادوهای جامانده در کمدهایمان شروع کنیم و هر چیزی را که مورداستفاده و مناسب ما نیست را به دست افراد مناسبشان برسانیم. پیدا کردن شخص مناسب کار دشواری نیست اما اگر زمان کافی ندارید این کار را به دست مؤسسات حمایتی که شعبه‌های زیادی در سرتاسر جهان دارند بسپارید.

کادو یک انرژی بسیار ویژه و مثبتی است که باید احیا شود و لذت آن چشیده شود اگر شما نمی‌خواهید یا نمی‌توانید آن لذت را تجربه کنید این کار را به شخص دیگری واگذار کنید.

لطفاً این چرخه‌ی زیبا را متوقف نکنیم.

تالیف: سمانه شفیع پور

( بازدید 16 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange