اصول حرفه ای کادو خریدن

کاربردی فکر کنید نه احساساتی

پروفسور مارگارت راکر دکترای روان شناس و کارشناس در حوزه کادو دادن می گوید: در یک رابطه، مردان بیشتر از زنان دوست دارند هدیه ای دریافت کنند که بیشتر از میزان پول پرداخت شده، کاربرد داشته باشد. به طور مثال ممکن است زنی از یک خانه پر از گل رز هیجان زده شود، اما یک مرد ترجیح میدهد وسیله ای قابل استفاده داشته باشد .

به آنچه می خواهد گوش بدهید

معمولا خانمها با اشاره هایی غیرمستقیم در مورد کادو مورد علاقه خود صحبت می کنند، اما مردها دوست دارند آنچه را که می خواهند به طور مستقیم بگویند. به جای اینکه بیرون بروید و یک هدیه سورپرایز بخرید، به راحتی خریدن آنچه که مرد خواهان آن است، میتواند هدیه ای ایده آل باشد. نکته کلیدی این است، به چیزی که یه مرد میخواهد توجه نشان بدهید و بخرید نه چیزی که شما میخواهید و یا فکر می کنید که او میخواهد .

هدیه خود را مطابق با علایق او تهیه کنید

زمانی که به دنبال هدیه ای کاربردی برای مردان هستید اطمینان حاصل کنید که هدیه شما مطابق علاقه اش باشد.

خرید کادو - اصول حرفه ای کادو خریدن


از دادن هدایای کلی و سرسری خودداری کنید

بیشتر، خانمها از این روش کادو دادن استفاده می کنند تا آقایان. بیشتر مردم از جمله مردان برای کادوهای سرسری و کلی ارزشی قائل نیستند. کادوهای کلی و سرسری، مثل جوراب و لباس زیر که هر سال به مردی کادو داده اید {مخصوصا در عید}، هدایای بی بها و کم ارزش تلقی می شوند.
راکر می گوید: ”چیزی را که در گنجه دارید و آن را به هرکسی میتوان هدیه داد، هدایایی کم ارزش هستند.

هدیه ای جالب بدهید

معمولا مردان از هدیه هایی جالب خوششان می آید. البته استثنا هم وجود دارد. کسانی که حقوق ثابت دارند ترجیح می دهند چیزی را داشته باشند که نیاز دارند. نکته کلیدی یافتن چیزی است که مردان از آن استفاده خواهند کرد و کاربردی باشد، اما چیزی که در عین مورد استفاده بودن، جالب هم باشد، نه چیزی که فقط مربوط به کار باشد.

در خریدن هدیه کمی فکر کنید

مردان هم دوست دارند حس کنند که مورد توجه اند و یک کادو بافکر میتواند به آنها این احساس را بدهد که مورد علاقه و مورد حمایت هستند. چه چیزی یک هدیه را با فکر می کند؟ پیدا کردن چیزی که او می خواهد و به آن علاقمند است. در سایتهایی که هدایای جالب و منحصر به فرد پیشنهاد می کنند، جست و جو کنید. به طور جایگزین، بعضی وقتها هدیه ای که خودتان برای او درست می کنید می تواند بهترین گزینه باشد. مثل تصویری که خودتان طبق سلیقه او نقاشی کرده اید، یا یک جعبه از شیرینی های خانگی مورد علاقه اش.

منبع: onlinekado

( بازدید 14 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange