بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

بهترین کادو برای عروسی

در ایران رسم است که میهمانان هنگام رفتن به مراسم عروسی، کادوهایی رو برای کمک به زوج جوان و تقدیم میزبان میکنند. گاهی ممکن است برای شما هم پیش بیاید که چه کادویی مناسب این مراسم باشکوه است. در این مقاله سعی بر این شده است که کادو های مناسب میهمانان نزدیک را مورد بررسی قرار می دهیم.

سکه گرمی

کادو مناسب عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

بانک مرکزی پس از گران شدن قیمت سکه و رواج یافتن سکه های غیر استاندارد موسوم به هخامنشی یا پارسیان تصمیم گرفت وارد بازار عرضه سکه های به اصطلاح خرد شود. این سکه ها که در بین عموم به گرمی یا ربع ربع شهرت دارد اولین بار در بانک پاسارگاد عرضه شد و امروزه در بانک های مختلفی از جمله ملی عرضه می شود. قیمت این سکه مانندسایر سکه های طلا در حال تغییر است و با نوسانات بازار تنظیم می شود.

گل نقره

کادو مناسب جشن عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

گل های نقره ای کار دست هنرمندان تبریز، اصفهان و البته ترکیه است. این گل ها خاصیت تزئینی داشته و بسیار زیبا هستند علاوه بر این با توجه به وزن نقره به کار رفته در آنها دارای قیمت های گوناگونی هستند.

گل نقره در بازار معمولا از 20 هزار تومان تا 200 هزار تومان موجود است. از ویژگی های جالب آن این است که به دلیل ارزش نقره در هر زمان قابل فروش می باشد و اگر احیانا کسی که به او هدیه می دهیم از آن خوشش نیامد!! می تواند به قیمت مناسب بفروشدش.

سکه نقره

سکه برای هدیه عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

سکه های نقره ای این روزها در وزن های مختلف و در بسته بندی های وکیوم شده در بازار موجود است و شما می توانید بر مبنای توان مالی خودتان و یا بر اساس مبلغی که برای تهیه هدیه در نظر گرفته اید آنها را تهیه کنید. این سکه ها هم قابل فروش می باشند البته به شرطی که آنها را از مراکز معتبر تهیه کرده باشید.

پول نقد

پول نقد برای کادو عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

همیشه لازم نیست کادو های خیلی گران بخرید درست است که چشم و هم چشمی هایی وجود دارد که قابل انکار نیست اما اگر هدیه های خود را به شکلی شکیل و با یک دنیا محبت هدیه کنید بیشتر به دل می نشیند حتی اگر پول زیادی برای آنها خرج نکرده باشید. می توانید اسکناس های دو، پنج و یا 10 هزار تومانی را به زیبا ترین شکل با گل تزئیین کنید آن وقت دیگران به سلیقه شما تبریک خواهند گفت.

کارت هدیه

کارت هدیه - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

یکی از اقدامات بسیار خوب بانک ها در سالهای اخیر عرضه کارت هدیه است شما به میزان توانتان یک کارت را شارژ می کنید جمله دلخواهتان را روی آن درج می کنید و بایک بسته بندی با سلیقه تقدیم عزیزانتان می کند.

سفرهای یک روزه و تورهای ارزان

ماه عسل کادو عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت اول)

سفر بهترین هدیه است مخصوصا برای زوج های جوان. بر طبق تصور عموم تورهای مسافرتی معمولا گران هستند.اما حقیقت این است که می توانید زمان سفر را کمتر کنید اما با بهترین امکانات به عزیزانمان یک دنیا خاطره به یاد ماندنی هدیه بدهیم.

( بازدید 275 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange