بهترین کادو برای عروسی( قسمت دوم)

بهترین کادو برای عروسی

در ایران رسم است که میهمانان هنگام رفتن به مراسم عروسی، کادوهایی رو برای کمک به زوج جوان و تقدیم میزبان میکنند. گاهی ممکن است برای شما هم پیش بیاید که چه کادویی مناسب این مراسم باشکوه است. در این مقاله سعی بر این شده است که کادو های مناسب میهمانان درجه دوم و دورتر را مورد بررسی قرار می دهیم.

کباب‌پز

کباب‌پز کادو به عروس 1024x681 - بهترین کادو برای عروسی( قسمت دوم)

کباب‌پز یکی از چیزهایی است که هر کدبانویی در خانه به آن نیاز دارد. شاید در نگاه اول این هدیه به نظر شما علیرغم قیمت نه‌چندان ارزانش آن‌چنان چشمگیر نباشد اما اگر بدانید که چه هدیه کاربردی قرار است برای تازه‌عروس ببرید در خریدن آن یک‌لحظه هم درنگ نمی‌کنید.

آثار هنری و صنایع‌ دستی

تابلو کادو برای عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت دوم)

تازگی‌ها گالری‌های هنری آثاری که زوج‌های جوان به آن‌ها سفارش می‌دهند را هم تهیه می‌کنند. دوستان و خانواده تازه‌عروس و داماد هم معمولاً به این گالری‌ها می‌روند و تعدادی تابلوی نقاشی یا آثار هنری دیگر سفارش برای روز پاتختی می‌دهند. این هدایای هنری ارزشمند که بعدها به اتاق نشیمن منزل زوج جوان منتقل می‌شوند برای همیشه به یادگار می‌مانند تا هم از این آثار هنری لذت ببرند و هم همواره به یاد دوستان و آشنایانی که این هدایا را به آن‌ها داده‌اند بیفتند.

آلبوم عکس

تابلو عکس کادو عروسی - بهترین کادو برای عروسی( قسمت دوم)

این روزها آتلیه‌های عکاسی عکس‌های روز عروسی را در آلبوم‌های بزرگ جا می‌دهند، اما تکلیف عکس‌های متفرقه که عروس و داماد در ماه‌عسل یا سال اول ازدواج می‌گیرند و ماه‌ها در کامپیوتر و دوربین عکاسی جا خوش می‌کنند چه می‌شود؟

لوازم دکوری

لوازم دکوری - بهترین کادو برای عروسی( قسمت دوم)

در روزهای اول ازدواج معمولاً آشپزخانه تازه‌عروس‌ها پروپیمان تر از دیگر قسمت‌های خانه است. پر کردن اتاق نشیمن، اتاق‌خواب‌ها و سالن پذیرایی معمولاً کار چندان آسانی نیست و چندین ماه طول می‌کشد تا گوشه و کنار خانه‌ی تازه‌عروس با انواع و اقسام تزیینات پر شود. اگر قصد هدیه بردن برای یک تازه‌عروس دارید یکی از بهترین هدایا لوازم دکوری منزل مثل چراغ‌خواب، گلدان‌های سفالی و چینی با گل‌های طبیعی، ظروف دکوری و هدایایی ازاین‌دست است.

( بازدید 86 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange