عطر بهترین کادو

عطر بهترین کادو

عطرها علاوه بر داشتن رایحه و بوی خوش یک شیء زیبا هم هستند که شکل جذاب بطری آن می‌تواند اثری مثبت روی فرد داشته باشد و به یک یادگاری زیبا و ماندگار تبدیل شود. خرید عطر برای کادو دادن کار مشکلی است زیرا باید سلیقه شخص مورد نظر، سن، جنسیت، قیمت و عوامل زیاد دیگری را مد نظر قرار دهید. این اعتقاد که کادو دادن عطر به عزیزانمان باعث اختلاف و جدایی می شود، هیچگونه ریشه تاریخی ندارد و شایعه ای بیش نیست.

عطر کادو دادن 1024x494 - عطر بهترین کادو

ممکن است فرد یا افرادی دارای زمینه اختلاف و جدایی با کسان دیگری بوده باشند که تصادفا پس از کادو دادن عطر ، اختلافشان عمق گرفته و دلخوری هایی به وجود آمده باشد که این دو موضع بی ربط را ، به هم ربط داده و سپس حکم صادر نموده و منشاء صدور خرافات شده باشند ، اما تقریبا تمام انسانها خاطرات بسیار بدی از استشمام بوی زننده از افراد دیگر را همیشه به خاطر دارند که بوی بد تا عمق وجود شان رفته و اذیت شده و کاری نمی توانستند کنند.

عطر - عطر بهترین کادو

کسی نمی‌داند اینکه عطر جدایی می آورد چرا و چگونه به باورهای بعضی از مردم راه پیدا کرده است. اما آنچه که مشخص است بوی بد و آزار دهنده افراد، عامل مهم جدایی، تنفر و فاصله گرفتن است تا رایحه خوش! انسانها رایحه خوش و این نوع هدایا را بیشتر می‌پسندند تا پذیرش بوی بد دیگران! و بدیهی است بوی دلنشین عطر ها و صدای خوش آهنگ است که در یاد ها می ماند و خیلی از اوقات یادآور خاطرات اند!

روانشناسان می گویند بو و رایحه این امکان را دارد که بیشتر از همه خاطرات در ذهن بماند و حتی جاودانه شود. بر همین اساس هدیه دادن عطر نه تنها شوم نیست بلکه می تواند نقش یک خاطره را بازی کند.

عطر بهترین هدیه - عطر بهترین کادو

باور نادرست ( هدیه دادن عطر جدایی می آورد! ) آن قدرنخ نما و رنگ و رو رفته است که نمی توان به عنوان باوری عمومی و قابل احترام از آن حرف زد. این باور که عطر باعث جدایی می شود محدود به مرزهای ایران است. با جست و جو در فرهنگ سایر ملل، سرزمینی را نیافتیم که همسران علاقه ای به هدیه گرفتن عطر از هم نداشته باشند. بلکه برعکس عطر نمادی عاشقانه است و فرصتی برای ابراز محبت!

( بازدید 213 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange