کادوهای مناسب متولدین تیر

کادوهای مناسب متولدین تیرماهی

متولدین این ماه شوخ طبع و دل پاک هستند، اما زبانی تند دارند. همچنین افرادی مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند. اینان اغلب نشانی بر سینه دارند که علامت نجابت است. این افراد روی بعضی رنگها حساسیت دارند و به صورتی، سرمه‎ای و گاه قهوه‎ای علاقه نشان می‎دهند.

خیلی حساس، رویایی، عاشق خانه و زندگی، خانواده دوست، فامیل دوست، تمایل به گوشه گیری، فرزند دوست، عاشق کشاورزی، دارای طبع دمدمی گاهی آرام گاهی طوفانی، بسیار با سلیقه و شیک پول، همیشه مرتب، احساسات قوی، علاقمند به کشاورزی و گل وگیاه، پر محبت و عشق، گاهی خسیس، بسیار باهوش، رک گو، خودخواه و مغرور،

ویژگی زنان متولد تیر ماه

می‌توانند به‌ سرعت‌ از حالت‌ در خود فرو رفتگی‌، کم‌ حرفی‌ و کمرویی‌ درآمده‌ وتبدیل‌ به‌ اشخاصی‌ پر شر و شور و اجتماعی‌ شوند. زن متولد تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود کمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.

ویژگی مردان متولد تیر ماه

مرد متولد تیر مردی است که خسیس بودن برای او معنا ندارد، مردان متولد تیر بسیار جذاب و شیک پوش هستند، مردان‌ متولد تیرماه‌ زمانی‌که‌ احساس‌ می‌کنند نیازمند آرامش‌ و تمدد اعصاب‌ و رهائی‌ از تنش‌های‌ عصبی‌ هستند، به‌ خانه‌ پناه‌ می‌برند.

سنگ متولد ماه تیر

اگر به دنبال هدیه تولد تیر هستید می توانید از زیورآلاتی استفاده کنید که از سنگ ماه تولد تیر در آنها استفاده شده باشد. اصلی ترین سنگ تیر،یاقوت قرمز یا Ruby می باشد. رنگ قرمز یاقوت قرمز نشاندهنده عشق، میهن پرستی و حس خشم است. یاقوت قرمز در قدیم به نام سنگ بهشت در میان کشیشان شهرت داشت. و همچنین این گوهر ارزشمند از سخت ترین کانی ها حساب می شود. به طوری که در اندازه 5 قیراط به بالا از الماس با ارزش تر است. و همینطور در میان جواهرشناسان به سلطان سنگها مشهور است. از دیگر سنگ های متولدین ماه تیر میتوان به عقیق قرمز، حدید، یشم، جاسپر، زمرد، کریستال کوارتز، مروارید، کهربا، آونتورین، مون استون و گارنت اشاره کرد.

( بازدید 1,968 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange