کادوهای مناسب متولدین شهریور

کادوهای مناسب شهریور ماه

اگه قراره کادو برای متولدین شهریور ماه بخرید باید خیلی مواظب باشید، همانطور که میدانید سمبل این ماه فرشته یا همان دوشیزه است که بیانگر روحیات لطیف  حس زیبایی شناختی بالای این افراد را دارد، رنگ مورد علاقه اکثر متولدین شهریور ماه سبز، خاکستری و نقره است پس بهتر است طیف این رنگ ها را مد نظر داشته باشید. متولدین شهریور ماه مانند سمبل ماهشان فرشته خو هستند و روح فرشته ای دارند در کالبد انسان.

متولدین آخرین ماه تابستان افرادی با روحیات بسیار حساس، شاد و خوش مشرب، زود جوش، اهل سازش گاهی بد پیله، کمال گرا، خونسرد و خودمختار، خوش قلب و چشم و گوش بسته، ثابت قدم، کمک رسان، اهل انتقاد، وفادار و با ایمان، رام نشدنی، فراری از بحث و جدل،درس خوان و خیال پرداز، خودکفا و نکته سنج، زود رنج، قاطع، ذائقه قوی، لایق و کاردان، همدرد با همنوع است.

متولدین شهریور بسیار کوشا و با تلاش هستند و به شانس اعتقاد خاصی ندارند. آنها بسیار منطقی هستند و تمام مسائل خود را به طور کاملا عقلانی حل و فصل می نمایند اما به احساسات خودشان شک میکنند زیرا تمام تلاش خود را در جهت عقلانی بودن تمامی مسائل و همچنین زندگی با برنامه ریزی میکنند.

متولد شهریور - کادوهای مناسب متولدین شهریور

از طرف دیگر متولدین شهریور باآنکه ظاهر سرد و خشکی دارند اما بسیار مهربان بوده و به‌صورت ذاتی قلبی رئوف دارند و خط قرمز آن‌ها، خانواده‌شان است.

متولدین شهریور بسیار خانواده‌دوست هستند و لوازمی که بتوانند دسته‌جمعی استفاده کنند برایشان لذت‌بخش است مانند بازی‌های گروهی، لوازم کمپ و پیک‌نیک، چادر مسافرتی از طرف دیگر آن‌ها بسیار به‌سلامتی و ورزش علاقه‌مند هستند پس اگر شما بتوانید این دو ویژگی را باهم ادغام کنید میتوانید کادویی خاص و ویژه تهیه کنید. به‌طور مثال می‌توانید لوازم ورزش‌های گروهی مانند توپ والیبال، بسکتبال، راکت بدمینتون، شطرنج و…

متولدین شهریور بسیار خلاق هستند و همراه ایده‌های مختلفی در تمام امور در ذهن خوددارند، شما با خرید هدایایی مثل الگوهای طراحی، وسایل نقاشی و یا گرافیکی می‌توانید روح تازه‌ای به آن‌ها بدهید.

ساعت نیز کادویی مناسبی است چون زمان برای متولدین شهریور بسیار حائز اهمیت است.

لوازم آشپزخانه یکی از بهترین کادوهاست زیرا آشپزی توی خون شهریورماهی‌ها است، پس شما می‌توانید لوازم آشپزخانه بخرید و آن‌ها را سورپرایز کنید.

لوازم نقاشی و طراحی نیز یکی دیگر از لوازمی که به‌عنوان هدیه برای متولدین شهریورماه مناسب و کاربردی است، لوازم طراحی و نقاشی است که بتوانند با استفاده از آن‌ها طرح‌های خودشان را به‌راحتی بر روی کاغذ بیاورند.

متولدین ماه شهریور علاقه بسیاری به مد و فشن دارند. به همین دلیل، به‌ظاهر و آراستگی‌شان اهمیت بسیاری می‌دهند. درنتیجه تهیه لوازمی که مربوط به مد و فشن باشد، ازجمله مناسب‌ترین هدایا برای این افراد است.

( بازدید 1,954 بار, 12 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange