کادوی فرق سری

کادوی فرق سری

گاهی در جوک‌ها و لطیفه‌ها حقایقی نهفته است که با توجه به آن‌ها می‌توان درس‌های مهمی آموخت. اخیراً لطیفه‌ای خواندم که محتوای جالبی داشت و من رو به  این وا‌داشت که مطلبی در مورد سازگاری کادو با فرد گیرنده بنویسم.

20191225 123629 768x1024 - کادوی فرق سری

متن لطیفه این‌گونه بود که عطرها واقعاً جدایی می‌آورند، روزی به عشقم عطری کادو دادم و او بعد از شکستن در فرق رم از من جدا شد، مگر دخترها از بوی گل محمدی خوششان نمی‌آید؟

زمان کادو دادن باید به سلیقه طرف مقابل توجه زیادی کرد چون کسی که می‌خواهد از آن وسیله استفاده کند او است و باید موردپسندش باشد. اینکه می‌گویند عطر جدایی می‌آورد یا کفش دوری می‌دهد کاملاً غلط و خرافات است. کادو ها معانی مختلفی دارند. در ادامه به راهنمای خرید هدیه مناسب می پردازیم.

20191225 123409 768x1024 - کادوی فرق سری

اما اینکه به سلیقه فرد کادو گیرنده احترام بگذاریم واجب است و البته باید توجه داشته باشیم که کادوهایی که انتخاب و تهیه می‌کنیم نباید طعم دخالت در سلیقه شخص را داشته باشد. ( در زمان خرید کادو باید سعی کنید، وسیله‌ای را انتخاب کنید که استفاده از آن عمومیت داشته و یا به مد روز نزدیک باشد.) اگر از مخاطبتان شناخت کافی ندارید و نمی‌دانید چه سلیقه‌ای دارد می‌توانید در زمان خرید کادو، وسیله‌ای را انتخاب کنید که بین همسالان کادو گیرنده عمومیت داشته و به مد روز نزدیک‌تر باشد و اصلاً حس دخالت یا تحمیل را القا نکند.

تالیف: سمانه شفیع پور

( بازدید 24 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange