کادو برای تیپ های مختلف آقایان

کادو برای افراد سختگیر و جدی
شخصیت های سختگیر و جدی در زندگی شان یک خط ثابت را انتخاب کرده و از این شاخه به آن شاخه پریدن پرهیز می کنند. دایما دیگران را ارزیابی کرده، مسائل را پیش بینی می کنند و خیلی اهل ابراز احساسات نیستند. بنابراین برای خرید هدیه سراغ وسایل فانتزی، جالب و جدید نروید. اگر فرد اهل ورزش است یک وسیله ورزشی، اگر اهل مطالعه است یک کتاب، اگر به انجام کارهای فنی علاقه دارد یک ابزار کارآمد، اگر به دنیای هنر علاقه مند است یک اثری هنری و اگر به حوزه دیجیتال علاقه مند است یک وسیله دیجیتالی به او هدیه دهید. بهتر است برای این فرد سراغ پوشیدنی ها نروید چون ممکن است سلیقه شما را نپسندد و هدیه ای که به او می دهید آن طور که باید او را خوشحال نکند. 


کادو برای حسابگرها 
زیاد پول خرج کردن، افراد حسابگر و خسیس را مضطرب و نگران می کند. هنگام هدیه دادن به این افراد بهتر است سراغ هدیه های خیلی گران قیمت نروید به این دلیل که اولین چیزی که بعد از گرفتن هدیه به ذهن آن ها می رسد این است که حالا چگونه هدیه ای را که او به من داده است، جبران کنم و این موضوع شیرینی گرفتن هدیه گران قیمت را به کام آن ها تلخ می کند. گرفتن وسایل کاربردی می تواند برای این افراد مناسب باشد؛ بنابراین می توانید سراغ محصولات آرایشی، بهداشتی، لباس، کیف، کفش و لوازم کاربردی منزل بروید چون در این صورت با یک تیر دو نشان زده اید؛ هم به او هدیه ای داده اید و هم او را از این که خودش برای خریدن آن چیز هزینه کند، نجات داده اید. دقت کنید آن چه می خرید حتما مورد نیاز باشد چون افراد حسابگر از این که چیزی غیرقابل استفاده جایی بماند، اصلا حس خوبی ندارند. به هیچ وجه سراغ وسایل تزیینی مثل مجسمه نروید. 


کادو برای افراد خودنما 
توجه طلبی زیاد و افراطی بارزترین ویژگی شخصیتی این دسته افراد است. این گروه رفتارهایی نمایشی، برون گرایانه و پررنگ و لعاب دارند. آن ها هیجانی و تحریک پذیرند و همواره با خودنمایی، دلربایی و عشوه گری تلاش می کنند در کانون توجه قرار بگیرند. بنابراین خودنماها از هدیه ای خیلی خوش شان می آید که توجه طلبی آن ها را تامین کند. نحوه دادن هدیه هم برای این افراد مهم است. اگر می خواهید در هدیه دادن به این افراد سنگ تمام بگذارید، سعی کنید آن ها را به بهترین شکل غافلگیر کنید. اگر سورپرایزتان در حضور دیگران باشد که فوق العاده است. هدیه هایی از نوع پوشیدنی و تزیینی هم مورد پسند این دسته افرد است به شرط این که مدل و رنگش به چشم شان بیاید. ست اصلاح مردانه و اگر هم عطر مدنظرتان است، بوهای گرم و تند را انتخاب کنید یا یک ساعت مچی با صفحه ای بزرگ و طرحدار هدیه بدهید! 


کادو برای افراد مهربان 
محبت و عشق ورزیدن به دیگران بالاترین ایده آل افراد مهربان است. معمولا برون گرا هستند و در اجتماع حضوری فعال دارند. شخصیت های مهربان هرگز تاریخ تولد عزیزان و دوستان شان را فراموش نمی کنند، اگر هدیه ای که دریافت می کنند نشان دهنده این باشد که طرف مقابل شان وقت و انرژی زیادی برای تهیه آن صرف کرده احساس خوشایندتری در آن ها ایجاد می شود. اگر فرد مد نظرتان اهل هنر باشد، می توانید یک اثر هنرمندانه برایش بخرید. اگر اهل موسیقی، فیلم یا تئاتر است یک اثر به روز و باب سلیقه او و شاید هم بلیت یک کنسرت، فیلم یا تئاتر می تواند خوشحالش کند. اگر اهل کتاب و کتاب خوانی است، می توانید یک کتاب در حوزه مورد علاقه اش به او هدیه دهید. اگر اهل ورزش یا فعالیت خاصی است محصولی در این باره حتما به مذاقش خوش خواهد آمد. برای این دسته افراد، تفکر پشت هدیه بیشتر از آن چه هدیه می گیرند اهمیت دارد؛ بنابراین از دادن کارت هدیه و وجه نقد به عنوان هدیه به این افراد خودداری کنید.

کادو برای افراد سرزنده
این ها افرادی هستند، برون گرا با روابط اجتماعی بالا. آن ها در جمعی که پر از افراد گوناگون است به راحتی وارد شده، خود را معرفی می کنند و با آن ها صمیمی برخورد می کنند. افراد سرزنده و شاد همواره با مردم در تعاملند و دوستان زیادی دارند. طبیعتا این دسته افراد از گرفتن هدیه خیلی خوشحال می شوند، مطمئن باشید هدایایی که کودک درون آن ها را فعال تر می کند مثل عروسک شخصیت های کارتونی، اسباب بازی‎های فکری یا مناسب بزرگ سال؛ مثل ماشین یا هلی کوپتر کنترل از راه دور، بازی های رایانه ای و لوازم تزیینی نوستالژیک آن ها را خوشحال تر می کند. اگر از پوشیدنی ها می خواهید هدیه ای برای شان تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما سراغ رنگ های شاد بروید؛ مثلا یک ست کیف و کفش یا یک کلاه و شال گردن با رنگی خاص و منحصربه فرد. همچنین یک تابلوی نقاشی از طبیعت، دوربین عکاسی و حتی لوازم جانبی گوشی موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر با رنگ های شاد هم می تواند هدیه مناسبی برای این دسته افراد باشد. 


کادو برای افراد جسورها
افراد جسور، افکاری رک و صریح دارند و احساسات شان را صادقانه ابراز می کنند. سختکوش و با انگیزه هستند، از این رو بیشتر از هدایایی خوش شان می آید که برای رساندن آن ها به اهداف شان کارایی لازم را دارند. پس اگر می خواهید کادو بدهید؛ به او وسیله ای کاربردی مثل گوشی، لپ تاپ، فلش، کتاب و … هدیه کنید. اگر شخص مد نظرتان ورزش یا هنر خاصی را به طور حرفه ای دنبال می کند، هدیه دادن ابزاری که به کارش بیاید، بسیار او را خوشحال می کند. از آن جا که رک گویی یکی از ویژگی های افراد جسور است ممکن است فکر کنید کارتان کمی سخت است و هدیه ای که به او می دهید، باید مطابق سلیقه او باشد اما چون قدرت کنترل احساسات خود را دارند، زیاد نگران نباشید. یک فرد جسور حتی اگر از هدیه تان خیلی خوشش هم نیاید به گونه ای برخورد می کند که شما آن را حس نکنید. 


کادو برای افراد خودشیفته ها
خودشیفته ها خودشان را خاص و مهم می پندارند و انتظار دارند که خاص ترین هدیه را هم دریافت کنند. پس اگر می خواهید برای کسی هدیه بخرید که پرتوقعی و خودشیفتگی بارزترین ویژگی شخصیتی اوست، کارتان کمی سخت است چون تنها هدیه ای که کاملا مطابق با سلیقه او باشد و آن را در شأن خود بداند، خوشحالش می کند. اگر فرد کادو گیرنده در این دسته قرار می گیرد، ساعت اصل یا هدایای گران قیمت بهترین گزینه است. شخصیت های خودشیفته و پرتوقع همیشه در تلاشند بهترین ها و خاص ترین ها را برای خود فراهم کنند؛ برای همین تنها لباس هایی با برندها و مارک های خاص و گران و همچنین لباس هایی با جنس های خاصی مثل حریر و ابریشم آن ها را خوشحال می کند. یک عطر خاص با بسته بندی بسیار شیک هم می تواند گزینه مناسبی برای این دسته از افراد باشد. 


کادو برای افراد احساساتی ها
مردهای رمانتیک، معمولا از روی احساس شان تصمیم می گیرند و به احساسات دیگران هم توجه می کنند، تمام تلاش شان این است که رضایت دیگران را جلب کنند. وظیفه شناسی هم یکی دیگر از خصوصیات آن هاست. خیلی زود تحت تاثیر موقعیت های ناراحت کننده قرار می گیرند، از این رو رعایت آداب هدیه دادن بیشتر از خود هدیه دادن برای شان اهمیت دارد. در واقع هدیه گرفتن برای آن ها بیشتر از این که جنبه کارایی داشته باشد، جنبه احساسی دارد، بنابراین روز تولد، مناسبت های مهم و سالگردها را حتما به یاد داشته باشید و دقیقا در همان روز هدیه تان را تقدیم کنید. بهتر است کنار هدیه تان یک شاخه گل یا یک دسته گل هم بگذارید یا در تزیین هدیه تان از گل طبیعی استفاده کنید. یک عطر خوشبو یا یک ادکلن معروف در کنار یک بسته شکلات یا یک سی دی از موزیک های کلاسیک و عاشقانه هم با توجه به روحیه لطیفی که این افراد دارند، بسیار مناسب خواهد بود.

کادو برای مرد خجالتی

افراد خجالتی بسیار کم حرف می زنند و در حواب سوال شما کوتاه ترین پاسخ را می دهند. این افراد اعتماد به نفس پایینی دارند و با دیگران به خوبی ارتباط برقرار نمی کنند و تنهایی را به بودن در جمع تر جیح می دهند.

کادو برای مردان ولخرج

هدیه گرفتن حس خوبی به آنها می دهد و مناسب ترین هدیه برای آنها کتاب مورد علاقه شان و یا موزیک پلیر یا هندزفری است زیرا آنها در تنهایی کتاب می خوانند و از شنیدن موسیقی لذت می برند.

ولخرج ها افرادی هستند که بدون هیچ حساب و کتاب و مدیریتی پول شان را خرج می کنند و خرج کردن را به امنیت مالی ترجیح می دهند . هدیه های بزرگ با تزئینات پر زرق و برق و تعداد بیشتر کادو آنها را بیشتر از هدیه های کوچک گران قیمت خوشحال می کند .

شما می توانید برای این افراد هدیه هایی مثل یک دسته گل بزرگ، قاب عکس و وسایل تزیینی جالب و شیک و حتی یک شکلات خوشمزه با بسته بندی خاص تهیه کنید.

کادو برای مرد ساده و بی ریا

این افراد خوش بین و مثبت اندیش و صادق و تا حدودی زودباورند و روح زندگی در آن ها جریان دارد. این افراد نیازی به چیزهای اضافی برای خوشحال بودن ندارند و همه چیز را ساده می گیرند و خوشبختی و شادی را در درون خود جست وجو می کنند.

هر هدیه ای آنان را خوشحال می کند و شما می توانید هر چیزی از خوردنی ها گرفته تا پوشیدنی و لوازم کار و منزل به آنها هدیه کنید و فقط لازم نیست سراغ هدایای خیلی خاص و جذاب بروید.

( بازدید 29 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange