کادو برای نوزاد

کادو برای نوزاد

خرید هدیه برای نوزاد کار بسیار لذت بخش و گرانیه چون توی کشور عزیزمان رسم بر خرید طلا شده که امروزه واقعا قابل اجرا نیست. پس بهتره دنبال کادوهای جایگزین باشیم که هم عشق و علاقمون رو به خانواده نوزاد نشون بدیم هم کادویی کاربردی بخریم که به یادگار بماند. فقط کافیه کمی سلیقه به خرج بدهیم و ابتکار داشته باشیم. برای گرفتن ایده های خوب حتما این مقاله را مطالعه کنید.

کادو برای نوزاد - کادو برای نوزاد

پوشاک کودک

کفش و لباس مرسوم ترین هدایا برای نوزادان هستند که شامل طیف وسیعی می شوند. از کفش های پارچه ای و نرم گرفته تا انواع کفش های موزیکال و جغجغه ای برای نوزدان کادوی خوبی است. لباس های سرهمی نوزادی و سرویس چند تکه پوشاک نوزاد هم واقعا برای ماه های اول زندگی نوزاد ضروری است. لباس را یک سایز بزرگتر انتخاب کنید نوزادان رشد سریعی دارند.

چراغ خواب سه بعدی

هر کادوای که برای نوزاد بخرید ماندگار تر از یک چراغ خواب که با عکس خود او طراحی شده باشد ماندگار نخواهد بود. این هدیه تا آخر عمر برای نوزاد مورد نظر شما ماندگار خواهد بود و شما را در ذهن او فراموش نشدنی خواهد کرد. این چراغ خوابها با کیفیت فراوان و در دو نوع معمولی و کنترلی در دسترس هستند.

سرویس رختخواب نوزاد

امن ترین کادو برای نوزاد، سرویس رختخواب چند تکه نوزادی است. این رختخواب ها برای خواب راحت و بدون خطر وسیله ای کاربردی هستند. الیاف رختخواب ها از نوع بدون حساسیت و بسیار نرم و لطیف است و به پوست حساس نوزادان آسیبی نمی رساند. پتو و لحاف زیپ دار یکی از ملزومات نوزادن است با این وسیله دیگر نگران عقب رفتن پتو هم نخواهید بود.

تشک بازی نوزادی

بهترین کادو برای نوزاد تا ۶ ماهگی، تشک بازی یا پارک بازی نوزاد است. این وسیله دارای عروسک های آویزی کوچکی است که با کش وصل شده اند. با برخورد دست نوزاد به این اسباب بازی های رنگی، آنها تکان می خورند. انواع موزیکال این تشک بازی نوزادی برای تقویت حس شنوایی نوزادان بسیار عالی است. نوزادان توانایی بازی با اسباب بازی ها را ندارند ولی با این وسیله مدت ها سرگرم می شوند. این اسباب بازی ها امن و بی خطر هستند و قطعات تیز یا برنده ندارند. پارک بازی اولین اسباب بازی نوزادی است که طرح های رنگارنگ و جذابی دارد.

رورک و واکر بچه

نوزادان رشد سریعی دارند و خیلی زود توانایی حرکت و راه رفتن را پیدا می کنند. واکر بچه برای ۵ ماهگی به بعد وسیله خیلی خوبی است که به راه رفتن بهتر کودک کمک می کند و مانع از افتادن و صدمیه دیدن کودک می شود. روروک ها معمولا  دارای چند اسباب بازی متحرک و موزیکال هستند که برای بچه ها بسیار جذب است. این کادو برای نوزاد در آینده کارایی بیشتری دارد. البته قبل از خرید حتما با والدین نوزاد صحبت کنید که نداشته باشند.

آغوشی و ساک حمل نوزاد

کیف حمل نوزاد یک کادو خوب برای نوزادان است. طراحی ارگونومیک این کیف ها طوری است که هم برای والدین و هم برای نوزاد راحت است. کیف حمل نوزاد به صورت ساک دستی نوزاد وسیله ای است مطمئن و قابل حمل که امنیت کودک را تضمین می کند. معمولا  ساک نوزاد دارای سایه بان هم هست و در بیرون از منزل وسیله ای کاربردی است. کیف آغوشی نوزاد نیز نوعی از ساک حمل نوزاد است که نوزاد را درون کیسه ای به سینه پدر و مادر می چسباند. آغوشی ایمن ترین وسیله برای نگهداری و حمل نوزادان توسط پدر و مادر در بیرون از منزل است. این وسیله در کشورهای غربی بسیار پر طرفدار است و به تازگی در ایران هم مورد توجه قرار گرفته است.

صندلی ماشین نوزاد

متفاوت ترین ایده هکادو برای نوزاد، صندلی های نوزادی است. کمتر کسی به فکر تهیه این وسیله کاربردی می افتد. صندلی نوزاد برای حفظ نوزاد در سفرهای درون شهری و مسافرت های خارج از شهر بسیار ضروری است. این وسیله ای است که حتما والدین به آن نیاز خواهند داشت. برخی از ساک های نوزادی هم قابلیت نصب در ماشین را دارند و دو کاره هستند. این وسیله تا یک سالگی کودک و شاید بیشتر هم مورد استفاده قرار می گیرد.

( بازدید 776 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange