کادو روز معلم

کادو روز معلم

همه معلم های گرامی از شاگردهایشان توقع کادو ندارند و با یک تبریک ساده هم بی نهایت خوشحال می شوند اما اغلب خودمان دوست داریم کادویی تهیه کنیم. روز معلم بهترین زمان برای قدرانی از معلم های بینهایت دلسوز است. با خواندن این مقاله میتوانید کادویی مناسب برای این روز بخصوص پیدا کنید.

کادو روز معلم - کادو روز معلم

موفقیت شاگردان

معلم‌ها و اساتید به خاطر بزرگواری و منشی که دارند همیشه می‌گویند که بهترین هدیه برای ما این است که شاگردانمان خوب یاد بگیرند. البته این صحبت معلم‌ها نباید شمارا از خریدن هدیه‌ منصرف کند. مطمئن باشید هدیه‌ی مادی هم بدهید آن‌ها خوشحال می‌شوند

عطر و ادوکلن

عطر به‌ عنوان یک هدیه‌ی مرسوم، شیک و کم‌حجم هدیه‌ی قابل قبولی است ولی ریسک زیادی دارد. شاید معلم یا استاد شما از بوی آن عطر خوشش نیاید

لوازم التدریس

لوازم التدریس مانند خودکار، سررسید و … می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای هدیه‌ی روز معلم باشند.

گل

گل کادو ای است که همه با دریافت آن به وجد می‌آیند. ولی چقدر خوب است که همراه با یک شاخه‌ی گل هدیه‌ی دیگر نیز تقدیم معلم‌ها کنیم.

آثار هنری

آثار هنری، لوازم تزئینی و صنایع‌دستی هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد به‌ خصوص برای معلم‌ های خانم، البته خرید آثار هنری فاخر نیازمند هزینه‌ی بسیار زیاد است که همه نمی توانند بپردازند. البته می توانید از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید که مقرون به صرفه است.آثار هنری اگر کار خودتان باشد ارزش فوق العاده ای برای معلم تان دارد.

لوازم خاص

برخی از افراد به چیزهایی خاصی علاقه دارند. مثلا ممکن است یک مربی ورزشی به پیراهن ورزشی علاقه‌ای بسیار داشته باشد. این شما هستید که باید سلیقه‌ی خاص معلم خود را تشخیص بدهید و برایش بهترین هدیه‌ روز معلم را تهیه کنید.

بلیط اماکن مختلف

هدیه دادن بلیط هم خیلی کار جالبی است. بلیط یک مکان تفریحی ورزشی مثلا استخر و…، بلیط مراکز فرهنگی و هنری مثل سینما و …

کتاب

کتاب خوب بهترین هدیه‌ی ممکن برای روز معلم است. هدیه دادن کتاب چند فایده برای شما داردنشان‌دهنده‌ی شخصیت و جایگاه اجتماعی بالای شماست. چون معمولا انسان‌های فرهیخته به یکدیگر کتاب هدیه می‌دهند.

ست روان نویس و خودکار

این کادو میتواند برای معلمتان یک کادو سنگین و ماندگار باشد این کادو در انواع مختلف ورنگ های متفاوتی وجود دارد که حتی با قیمتی مناسب هم در بازار پیدا می شود.

کارت پستال زیبا

این کادو هم قیمتی مناسب دارد که هر کسی می تواند در انواع مختلف و زیبا آن را تهیه کند.

یک جعبه شیرینی یا شکلات 

با تزیینات زیبا هم میتواند یک کادو خوب و خوشمزه برای معلم زحمت کش و مهربان باشد یا یک کیک کوچک که روی آن یک جمله زیبا درباره قدر دانی از معلمتان باشد.

انواع دکوری

یک جاقلمی دکوری یا انواع مجسمه ها یا ظروف دکوری هم کادوی زیبایی خواهد بود که همه معلم ها آن را می پسندند.

کیف پول

کیف پول یا کیف موبایل یا یک کیف دستی کوچک نیز میتواند معلم شما را خوشحال کند.

( بازدید 24 بار, 1 بازدید امروز)

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    Secured By miniOrange